Сшивание документов

7 товаров
10,60грн

Эластичные пластиковые пружины BUROMAX для переплета. Толщина брошюры до 500 листов. Обладает высокой упругостью на разжим, надежно удерживает листы в переплете. Возможно многократное использование. Предназначены для переплета всех видов документов. 2 цвета: черный и белый. 50 шт. в упаковке.

8,35грн

Овальные пластиковые пружины предназначены для переплета документов. Совместимы со всеми брошюровщиками на пластиковую пружину с 21-м кольцом. Для документов формата A4. Можно обрезать, чтобы получить документы меньшего формата. • Диаметр колец 45 мм • Количество колец: 21 • Сшивают до 400 листов

291,60грн

CD (компакт-диск) - це носії інформації, призначені для зберігання інформації в цифровій формі (у вигляді набору чисел). Сімейство компакт-дисків включає в себе носії різних типів, оптимізованих для зберігання та використання специфічних видів інформації. З точки зору сумісності - це ідеальний пристрій, на даний момент, будь приводи, медіалпеери і домашні кінотеатри здатні зчитувати інформацію з CD дисків, тому ви можете не переживати, що записаний фільм, фотографії або музика не відкриються. Компакт диск найкраще підходить для запису музичних творів і здатний записати до 80 хвилин якісного аудіо.